| 24/7
012 310 09 39

Sankt-Peterburq, Pulkovo hava limaninin aviareyslərinin uçuş cədvəli

  • Yerli vaxt: +07:00 GMT
  • Sayt:

Sankt-Peterburq, Pulkovo hava limanına uçuşlar həyata keçirən aviaşirkətlər

Sankt-Peterburq, Pulkovo hava limanından birbaşa uçuşlar
Məlumatlar Yandex.Cədvəl tərəfindən təqdim olunub
* - Yerli vaxt qeyd olunub
Reys Daşıyıcı Çatma nöqtəsi Çıxış vaxtı*
SU 6581 Aeroflot Perm 0:05
SU 6401 Aeroflot Yekaterinburg 0:15
SU 6343 Aeroflot Murmansk 0:20
SU 6461 Aeroflot Chelyabinsk 0:25
5N 520 Nordavia Regional Airlines Murmansk 0:25
WZ 5520 Red Wings Murmansk 0:25
N4 1605 Nordwind Airlines Irákleion 0:25
SU 6411 Aeroflot Ufa 0:30
5N 148 Nordavia Regional Airlines Arkhangel’sk 0:55
5N 6785 Nordavia Regional Airlines Simferopol 1:00
WZ 785 Red Wings Simferopol 1:00
5N 591 Nordavia Regional Airlines Ufa 1:20
WZ 5591 Red Wings Ufa 1:20
SU 6231 Aeroflot Samara 1:40
SU 6453 Aeroflot Orenburg 1:55
SU 6885 Aeroflot Simferopol 2:00
BJ 807 Nouvelair Tunisie Monastır 2:00
BJ 885 Nouvelair Tunisie Monastır 2:05
5N 527 Nordavia Regional Airlines Chelyabinsk 2:15
WZ 5527 Red Wings Chelyabinsk 2:15
U6 365 Ural Airlines Vladivostok 2:30
SU 37 Aeroflot Moscow 3:45
A3 887 Aegean Airlines Afina 3:45
N4 198 Nordwind Airlines Moscow 4:35
SU 35 Aeroflot Moscow 5:00
LH 2567 Lufthansa Münhen 5:05
VY 7893 Vueling Barselona 5:10
BT 447 Air Baltic Riqa 5:15
S7 38 S7 Airlines Moscow 5:20
B2 944 Belavia Minsk 5:35
U6 4944 Ural Airlines Minsk 5:35
KL 1392 KLM Amsterdam 5:45
SU 33 Aeroflot Moscow 5:55
LH 1439 Lufthansa Frankfurt 5:55
AF 1665 Air France Paris 6:00
AY 704 Finnair Helsinki 6:00
U6 7051 Ural Airlines Barselona 6:05
SU 6015 Aeroflot Moscow 6:55
UT 490 UTair Moscow 7:05
7R 4490 RusLine Moscow 7:05
SU 47 Aeroflot Moscow 7:10
SU 6875 Aeroflot Simferopol 7:20
SU 6355 Aeroflot Mineralnıye Vodı 7:20
S7 6003 S7 Airlines Saransk 7:35
SU 6701 Aeroflot Barselona 7:45
SU 6303 Aeroflot Arkhangel’sk 7:50
SU 6315 Aeroflot Krasnodar 7:50
SU 6627 Aeroflot Tel-Əviv 7:55
SU 6323 Aeroflot Kalininqrad 7:55
SU 6017 Aeroflot Moscow 8:00
UT 551 UTair Khanty-Mansiysk 8:00
S7 20 S7 Airlines Moscow 8:10
SU 3 Aeroflot Moscow 8:15
7R 291 RusLine Tambov 8:20
SU 6643 Aeroflot Düsseldorf 8:25
SU 6641 Aeroflot Berlin 8:40
SU 6633 Aeroflot Nis 8:45
SU 6891 Aeroflot Simferopol 8:45
SU 6621 Aeroflot Prague 8:50
SU 6215 Aeroflot Gelendzik 8:55
YC 849 Yamal Airlines Nojabrxsk 9:00
SU 6603 Aeroflot Vienna 9:00
SU 6027 Aeroflot Moscow 9:05
SU 6635 Aeroflot Paris 9:10
D2 23 Severstal Aircompany Ukhta 9:10
SU 7 Aeroflot Moscow 9:15
SU 6617 Aeroflot Larnaca 9:20
SU 6675 Aeroflot Rome 9:25
N4 178 Nordwind Airlines Moscow 9:25
SU 6657 Aeroflot Münhen 9:30
9U 182 Air Moldova Chişinău 9:40
AY 702 Finnair Helsinki 9:40
SU 6673 Aeroflot Milano 9:45
U6 513 Ural Airlines Simferopol 9:45
5N 322 Nordavia Regional Airlines Arkhangel’sk 9:50
WZ 5322 Red Wings Arkhangel’sk 9:50
S7 48 S7 Airlines Moscow 9:55
WZ 531 Red Wings Tivat 10:00
D2 20 Severstal Aircompany Cherepovets 10:00
BT 443 Air Baltic Riqa 10:00
S7 6101 S7 Airlines Alicante 10:10
BJ 463 Nouvelair Tunisie Monastır 10:15
5N 531 Nordavia Regional Airlines Samara 10:25
WZ 5531 Red Wings Samara 10:25
7R 103 RusLine Ivanova 10:30
B2 942 Belavia Minsk 10:35
U6 4942 Ural Airlines Minsk 10:35
SU 11 Aeroflot Moscow 10:40
S7 16 S7 Airlines Moscow 10:55
S7 5002 S7 Airlines Novosibirsk 11:05
YK 880 Avia Traffic Company Bişkek 11:10
YC 856 Yamal Airlines Salekhard 11:55
SU 13 Aeroflot Moscow 12:00
SU 6013 Aeroflot Moscow 12:05
S7 46 S7 Airlines Moscow 12:30
ZF 271 Katekavia Larnaca 12:40
U6 391 Ural Airlines Kalininqrad 12:45
S7 6378 S7 Airlines İrkutsk 12:50
UT 370 UTair Moscow 12:55
7R 4370 RusLine Moscow 12:55
SU 6325 Aeroflot Kalininqrad 13:00
SU 6033 Aeroflot Moscow 13:05
SU 15 Aeroflot Moscow 13:15
S7 5004 S7 Airlines Novosibirsk 13:20
D2 9692 Severstal Aircompany Vorkuta 13:35
S7 6109 S7 Airlines Stokholm 13:40
SU 17 Aeroflot Moscow 13:50
AY 708 Finnair Helsinki 13:55
KL 1394 KLM Amsterdam 14:05
SU 43 Aeroflot Moscow 14:10
5N 567 Nordavia Regional Airlines Simferopol 14:10
WZ 5567 Red Wings Simferopol 14:10
LH 1433 Lufthansa Frankfurt 14:10
LX 1311 SWISS Zürich 14:10
SU 6717 Aeroflot Tivat 14:25
BT 449 Air Baltic Riqa 14:25
SU 6619 Aeroflot London 14:30
7R 269 RusLine Penza 14:30
B2 940 Belavia Minsk 14:45
U6 4940 Ural Airlines Minsk 14:45
7R 239 RusLine Belgorod 14:45
AF 1465 Air France Paris 14:45
SU 19 Aeroflot Moscow 14:50
SU 6653 Aeroflot Hamburg 15:00
UT 4402 UTair İstanbul 15:15
TK 402 Turkish Airlines İstanbul 15:15
S7 40 S7 Airlines Moscow 15:20
YM 541 Montenegro Airlines Tivat 15:20
QS 887 SmartWings Prague 15:30
N4 168 Nordwind Airlines Moscow 15:40
SU 6895 Aeroflot Simferopol 15:40
BA 879 British Airways London 15:40
YC 816 Yamal Airlines Simferopol 15:45
SU 21 Aeroflot Moscow 15:55
SU 6639 Aeroflot Berlin 16:00
SU 6677 Aeroflot Rimini 16:05
SU 6659 Aeroflot Münhen 16:05
5N 6701 Nordavia Regional Airlines Simferopol 16:20
WZ 701 Red Wings Simferopol 16:20
U6 624 Ural Airlines Chita 16:25
S7 6129 S7 Airlines Nis 16:40
SU 6413 Aeroflot Ufa 16:40
9U 184 Air Moldova Chişinău 16:40
LH 2565 Lufthansa Münhen 16:50
SU 6019 Aeroflot Moscow 16:55
S7 50 S7 Airlines Moscow 17:05
SU 6679 Aeroflot Rome 17:05
T5 732 Turkmenistan Airlines Aşqabad 17:20
QR 280 Qatar Airways Doha 17:25
SU 6345 Aeroflot Murmansk 17:30
SU 23 Aeroflot Moscow 17:35
AZ 541 Alitalia Rome 17:40
U6 80 Ural Airlines Moscow 17:45
SU 6313 Aeroflot Krasnodar 17:45
LH 1437 Lufthansa Frankfurt 17:50
LO 686 LOT - Polish Airlines Warsaw 18:00
SU 6607 Aeroflot Burqas 18:05
SU 6035 Aeroflot Moscow 18:05
SU 6381 Aeroflot Rostov-na-Donu 18:05
SU 6329 Aeroflot Kalininqrad 18:15
A3 529 Aegean Airlines Thessaloníki 18:15
U6 511 Ural Airlines Simferopol 18:25
WZ 9239 Red Wings Rimini 18:30
S7 5006 S7 Airlines Novosibirsk 18:40
SU 39 Aeroflot Moscow 18:40
SU 6307 Aeroflot Arkhangel’sk 18:55
U6 2813 Ural Airlines İrəvan 19:00
5N 146 Nordavia Regional Airlines Arkhangel’sk 19:05
WZ 5146 Red Wings Arkhangel’sk 19:05
SU 6883 Aeroflot Simferopol 19:20
SU 25 Aeroflot Moscow 19:25
AY 706 Finnair Helsinki 19:35
SU 6573 Aeroflot Krasnoyarsk 19:40
B2 946 Belavia Minsk 20:05
S7 44 S7 Airlines Moscow 20:05
U6 4946 Ural Airlines Minsk 20:05
CZ 6036 China Southern Airlines Urumqi 20:30
S7 22 S7 Airlines Moscow 20:35
SU 27 Aeroflot Moscow 20:35
SU 6971 Aeroflot Daşkənd 20:40
N4 148 Nordwind Airlines Moscow 20:40
BT 445 Air Baltic Riqa 20:40
B2 426 Belavia Yekaterinburg 21:15
U6 226 Ural Airlines Yekaterinburg 21:15
UT 470 UTair Surqut 21:20
UT 384 UTair Moscow 21:30
7R 4384 RusLine Moscow 21:30
SU 6541 Aeroflot Novosibirsk 21:30
D2 22 Severstal Aircompany Cherepovets 21:35
JU 675 Air Serbia Belgrade 21:35
KC 136 Air Astana Almatı 21:40
SU 6471 Aeroflot Omsk 21:45
S7 24 S7 Airlines Moscow 21:50
7R 293 RusLine Kaluga 22:00
VY 7749 Vueling Alicante 22:00
7R 553 RusLine Voronezh 22:05
SU 29 Aeroflot Moscow 22:10
SU 6441 Aeroflot Surqut 22:30
UT 382 UTair Moscow 22:50
7R 4382 RusLine Moscow 22:50
S7 42 S7 Airlines Moscow 22:55
SU 31 Aeroflot Moscow 23:00
KE 930 Korean Air Seoul 23:00
MU 260 China Eastern Airlines Şanxay 23:05
N4 511 Nordwind Airlines Simferopol 23:20
SU 6327 Aeroflot Kalininqrad 23:20
FB 620 Bulgaria Air Burqas 23:25
SU 6595 Aeroflot Kazan 23:35
SU 6451 Aeroflot Tyumen 23:45
HY 632 Uzbekistan Airways Daşkənd 23:45
SU 6587 Aeroflot Syktyvkar 23:50
SU 45 Aeroflot Moscow 23:50
S7 26 S7 Airlines Moscow 23:55
EK 176 Emirates Dubai 23:55
SU 6581 Aeroflot Perm 0:05
SU 6401 Aeroflot Yekaterinburg 0:15
SU 6343 Aeroflot Murmansk 0:20
SU 6461 Aeroflot Chelyabinsk 0:25
5N 520 Nordavia Regional Airlines Murmansk 0:25
WZ 5520 Red Wings Murmansk 0:25
SU 6411 Aeroflot Ufa 0:30
HY 636 Uzbekistan Airways Fergana 0:35
S7 6011 S7 Airlines Perm 1:30
SU 6231 Aeroflot Samara 1:40
SU 6453 Aeroflot Orenburg 1:55
SU 6885 Aeroflot Simferopol 2:00
KM 569 Air Malta Malta 2:55
SU 37 Aeroflot Moscow 3:45
1 - 10 qədər 228 qeyddən
Sankt-Peterburq, Pulkovo hava limanına birbaşa uçuşlar
Məlumatlar Yandex.Cədvəl tərəfindən təqdim olunub
* - Yerli vaxt qeyd olunub
Reys Daşıyıcı Çıxış nöqtəsi Çatma vaxtı*
SU 6624 Aeroflot Prague 0:05
5N 147 Nordavia Regional Airlines Arkhangel’sk 0:05
B2 943 Belavia Minsk 0:10
U6 4943 Ural Airlines Minsk 0:10
SU 6424 Aeroflot Ufa 0:25
SU 6314 Aeroflot Krasnodar 0:30
BT 446 Air Baltic Riqa 0:35
S7 21 S7 Airlines Moscow 0:40
SU 34 Aeroflot Moscow 0:40
AF 1664 Air France Paris 0:40
AY 703 Finnair Helsinki 0:55
KL 1399 KLM Amsterdam 0:55
BJ 806 Nouvelair Tunisie Monastır 1:00
BJ 884 Nouvelair Tunisie Monastır 1:05
N4 197 Nordwind Airlines Moscow 1:10
SU 6608 Aeroflot Burqas 1:35
LH 2566 Lufthansa Münhen 1:45
SU 46 Aeroflot Moscow 2:00
UT 489 UTair Moscow 2:15
7R 4489 RusLine Moscow 2:15
SU 36 Aeroflot Moscow 2:55
A3 886 Aegean Airlines Afina 2:55
S7 37 S7 Airlines Moscow 3:25
U6 2880 Ural Airlines Dushanbe 4:00
VY 7892 Vueling Barselona 4:20
SU 6672 Aeroflot Milano 4:25
SU 6596 Aeroflot Kazan 4:55
SU 6876 Aeroflot Simferopol 5:00
SU 6328 Aeroflot Kalininqrad 5:15
SU 6344 Aeroflot Murmansk 5:15
UT 544 UTair Nijnevartovsk 5:35
SU 6582 Aeroflot Perm 5:55
SU 6442 Aeroflot Surqut 6:20
SU 6472 Aeroflot Omsk 6:20
SU 6574 Aeroflot Krasnoyarsk 6:45
SU 6412 Aeroflot Ufa 6:50
SU 6452 Aeroflot Tyumen 6:55
SU 6402 Aeroflot Yekaterinburg 7:05
SU 6462 Aeroflot Chelyabinsk 7:15
SU 6542 Aeroflot Novosibirsk 7:15
S7 19 S7 Airlines Moscow 7:20
SU 2 Aeroflot Moscow 7:25
B2 423 Belavia Yekaterinburg 7:25
U6 223 Ural Airlines Yekaterinburg 7:25
SU 6588 Aeroflot Syktyvkar 7:30
SU 6232 Aeroflot Samara 7:35
5N 592 Nordavia Regional Airlines Ufa 8:00
WZ 5592 Red Wings Ufa 8:00
5N 519 Nordavia Regional Airlines Murmansk 8:05
WZ 5519 Red Wings Murmansk 8:05
SU 6 Aeroflot Moscow 8:15
5N 6786 Nordavia Regional Airlines Simferopol 8:20
WZ 786 Red Wings Simferopol 8:20
D2 19 Severstal Aircompany Cherepovets 8:20
SU 6022 Aeroflot Moscow 8:25
N4 177 Nordwind Airlines Moscow 8:35
SU 6454 Aeroflot Orenburg 8:40
9U 181 Air Moldova Chişinău 8:50
AY 701 Finnair Helsinki 8:55
5N 145 Nordavia Regional Airlines Arkhangel’sk 9:00
WZ 5145 Red Wings Arkhangel’sk 9:00
5N 528 Nordavia Regional Airlines Chelyabinsk 9:00
WZ 5528 Red Wings Chelyabinsk 9:00
EK 4045 Emirates Helsinki 9:00
S7 47 S7 Airlines Moscow 9:05
BT 442 Air Baltic Riqa 9:10
7R 554 RusLine Voronezh 9:15
BJ 462 Nouvelair Tunisie Monastır 9:15
YK 879 Avia Traffic Company Bişkek 9:40
N4 1606 Nordwind Airlines Irákleion 9:40
B2 941 Belavia Minsk 9:45
U6 4941 Ural Airlines Minsk 9:45
SU 10 Aeroflot Moscow 9:50
S7 15 S7 Airlines Moscow 10:05
S7 5001 S7 Airlines Novosibirsk 10:05
SU 6016 Aeroflot Moscow 11:05
SU 12 Aeroflot Moscow 11:10
S7 45 S7 Airlines Moscow 11:40
U6 79 Ural Airlines Moscow 11:45
S7 6377 S7 Airlines İrkutsk 11:50
SU 6304 Aeroflot Arkhangel’sk 11:50
UT 369 UTair Moscow 11:55
7R 4369 RusLine Moscow 11:55
SU 6324 Aeroflot Kalininqrad 12:00
D2 9691 Severstal Aircompany Cherepovets 12:00
SU 6018 Aeroflot Moscow 12:10
SU 14 Aeroflot Moscow 12:20
S7 5003 S7 Airlines Novosibirsk 12:20
5N 568 Nordavia Regional Airlines Simferopol 12:25
WZ 5568 Red Wings Simferopol 12:25
S7 6004 S7 Airlines Saransk 12:45
SU 16 Aeroflot Moscow 12:55
LH 1432 Lufthansa Frankfurt 12:55
7R 292 RusLine Tambov 13:00
KL 1393 KLM Amsterdam 13:05
AY 707 Finnair Helsinki 13:10
SU 6028 Aeroflot Moscow 13:15
SU 42 Aeroflot Moscow 13:20
LX 1310 SWISS Zürich 13:20
7R 262 RusLine Lipetsk 13:30
AF 1464 Air France Paris 13:50
BT 448 Air Baltic Riqa 13:50
B2 939 Belavia Minsk 13:55
SU 18 Aeroflot Moscow 13:55
U6 4939 Ural Airlines Minsk 13:55
SU 6642 Aeroflot Berlin 14:00
QR 279 Qatar Airways Doha 14:05
D2 24 Severstal Aircompany Ukhta 14:10
SU 6356 Aeroflot Mineralnıye Vodı 14:15
UT 4401 UTair İstanbul 14:20
TK 401 Turkish Airlines İstanbul 14:20
S7 39 S7 Airlines Moscow 14:30
SU 6622 Aeroflot Prague 14:35
SU 6316 Aeroflot Krasnodar 14:40
QS 886 SmartWings Prague 14:40
YM 540 Montenegro Airlines Tivat 14:40
SU 6644 Aeroflot Düsseldorf 14:45
BA 878 British Airways London 14:45
SU 6604 Aeroflot Vienna 15:00
N4 167 Nordwind Airlines Moscow 15:00
SU 20 Aeroflot Moscow 15:05
5N 6702 Nordavia Regional Airlines Simferopol 15:20
WZ 702 Red Wings Simferopol 15:20
T5 731 Turkmenistan Airlines Aşqabad 15:20
U6 174 Ural Airlines Khabarovsk 15:25
U6 366 Ural Airlines Vladivostok 15:25
SU 6884 Aeroflot Simferopol 15:40
U6 7052 Ural Airlines Barselona 15:40
LH 2564 Lufthansa Münhen 15:45
9U 183 Air Moldova Chişinău 15:50
SU 6658 Aeroflot Münhen 15:55
5N 532 Nordavia Regional Airlines Samara 16:00
WZ 5532 Red Wings Samara 16:00
SU 6216 Aeroflot Gelendzik 16:00
SU 6014 Aeroflot Moscow 16:05
SU 6892 Aeroflot Simferopol 16:10
S7 49 S7 Airlines Moscow 16:15
YC 850 Yamal Airlines Nojabrxsk 16:35
LH 1436 Lufthansa Frankfurt 16:40
SU 22 Aeroflot Moscow 16:45
U6 392 Ural Airlines Kalininqrad 16:45
SU 6634 Aeroflot Nis 16:50
AZ 540 Alitalia Rome 16:50
SU 6636 Aeroflot Paris 16:55
U6 514 Ural Airlines Simferopol 17:00
SU 6034 Aeroflot Moscow 17:05
SU 6702 Aeroflot Barselona 17:05
SU 6326 Aeroflot Kalininqrad 17:05
SU 6674 Aeroflot Milano 17:15
WZ 532 Red Wings Tivat 17:20
LO 685 LOT - Polish Airlines Warsaw 17:20
A3 528 Aegean Airlines Thessaloníki 17:25
S7 6110 S7 Airlines Stokholm 17:35
S7 5005 S7 Airlines Novosibirsk 17:40
SU 6676 Aeroflot Rome 17:45
SU 38 Aeroflot Moscow 17:50
5N 321 Nordavia Regional Airlines Arkhangel’sk 18:15
WZ 5321 Red Wings Arkhangel’sk 18:15
SU 24 Aeroflot Moscow 18:35
SU 6628 Aeroflot Tel-Əviv 18:50
AY 705 Finnair Helsinki 18:50
SU 6618 Aeroflot Larnaca 19:00
CZ 6035 China Southern Airlines Urumqi 19:00
B2 945 Belavia Minsk 19:15
S7 43 S7 Airlines Moscow 19:15
U6 4945 Ural Airlines Minsk 19:15
7R 270 RusLine Penza 19:25
7R 240 RusLine Belgorod 19:30
SU 26 Aeroflot Moscow 19:45
N4 147 Nordwind Airlines Moscow 19:50
BT 444 Air Baltic Riqa 19:50
D2 21 Severstal Aircompany Cherepovets 20:00
YC 855 Yamal Airlines Salekhard 20:15
UT 469 UTair Surqut 20:20
U6 225 Ural Airlines Yekaterinburg 20:25
UT 383 UTair Moscow 20:30
7R 4383 RusLine Moscow 20:30
S7 6102 S7 Airlines Alicante 20:35
SU 6654 Aeroflot Hamburg 20:35
KC 135 Air Astana Almatı 20:40
JU 674 Air Serbia Belgrade 20:45
7R 104 RusLine Ivanova 20:50
EK 175 Emirates Dubai 20:50
S7 23 S7 Airlines Moscow 21:00
SU 6020 Aeroflot Moscow 21:00
MU 259 China Eastern Airlines Şanxay 21:05
VY 7748 Vueling Alicante 21:05
SU 28 Aeroflot Moscow 21:20
SU 6640 Aeroflot Berlin 21:30
KE 929 Korean Air Seoul 21:30
N4 512 Nordwind Airlines Simferopol 21:45
SU 6718 Aeroflot Tivat 21:45
UT 381 UTair Moscow 21:55
7R 4381 RusLine Moscow 21:55
SU 30 Aeroflot Moscow 22:00
S7 41 S7 Airlines Moscow 22:05
SU 6036 Aeroflot Moscow 22:05
SU 6346 Aeroflot Murmansk 22:15
HY 631 Uzbekistan Airways Daşkənd 22:15
SU 6330 Aeroflot Kalininqrad 22:20
SU 6620 Aeroflot London 22:25
SU 32 Aeroflot Moscow 22:30
N4 130 Nordwind Airlines Simferopol 22:35
FB 619 Bulgaria Air Burqas 22:35
SU 6660 Aeroflot Münhen 22:45
LH 1438 Lufthansa Frankfurt 22:50
SU 6308 Aeroflot Arkhangel’sk 22:55
SU 44 Aeroflot Moscow 23:00
S7 25 S7 Airlines Moscow 23:05
HY 639 Uzbekistan Airways Samarkand 23:05
SU 6896 Aeroflot Simferopol 23:10
SU 6414 Aeroflot Ufa 23:10
YC 815 Yamal Airlines Simferopol 23:15
SU 6678 Aeroflot Rimini 23:25
ZF 272 Katekavia Larnaca 23:35
SU 6886 Aeroflot Simferopol 23:55
B2 943 Belavia Minsk 0:10
U6 4943 Ural Airlines Minsk 0:10
SU 6382 Aeroflot Rostov-na-Donu 0:20
SU 6314 Aeroflot Krasnodar 0:30
BT 446 Air Baltic Riqa 0:35
S7 21 S7 Airlines Moscow 0:40
SU 34 Aeroflot Moscow 0:40
AF 1664 Air France Paris 0:40
KL 1399 KLM Amsterdam 0:55
S7 6130 S7 Airlines Nis 1:00
SU 6680 Aeroflot Rome 1:25
SU 6608 Aeroflot Burqas 1:35
U6 512 Ural Airlines Simferopol 1:40
LH 2566 Lufthansa Münhen 1:45
SU 46 Aeroflot Moscow 2:00
KM 568 Air Malta Malta 2:05
UT 489 UTair Moscow 2:15
7R 4489 RusLine Moscow 2:15
WZ 9240 Red Wings Rimini 2:35
SU 36 Aeroflot Moscow 2:55
U6 2814 Ural Airlines İrəvan 3:10
BJ 810 Nouvelair Tunisie Monastır 3:15
S7 37 S7 Airlines Moscow 3:25
AZ 538 Alitalia Catania 3:35
SU 6874 Aeroflot Simferopol 3:45
1 - 10 qədər 241 qeyddən